Welcome To 3-Hack The Best

Desing By Mc-keny
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Tuto si te gjej MAC Address permes PC-es

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mc-Keny
Admin
avatar

Numri i postimeve : 205
Age : 29
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Tuto si te gjej MAC Address permes PC-es   Mon Apr 30, 2007 11:22 am

[b]Shpjegim si me Gjet MAC Address te PC-es qe doni me ja vjedh rrjetin.

Start-Run shkruani cmd dhe e shkruani keshtu: arp -a dhe e klikoni Enter tani te ajo Physical Addres dhe ne fund rezultati qe del me IP-n me te lart psh x.x.x.254 kjo esht IP e Routerit afer asaj esht ajo Mac Addresa (Physical Address) fillon me 00.

Kush ska te kjart lirisht let pyet![/b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.3hack-crew.com
 
Tuto si te gjej MAC Address permes PC-es
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome To 3-Hack The Best :: 3-Hack Control Panel :: Tutorials edhe mesime-
Kėrce tek: