Welcome To 3-Hack The Best

Desing By Mc-keny
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si mi hin ni personit ne pc permes msn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mc-Keny
Admin
avatar

Numri i postimeve : 205
Age : 29
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Si mi hin ni personit ne pc permes msn   Mon Apr 30, 2007 11:29 am

[b] Si te hyjme dikujt ne PC perkrye Msn ?

--------------------------------------------------------------------------------

I thua atij qe don me ju fut ne PC te veproj keshtu : Shko ne Actions, pastaj Request Remote Assistance dhe clik ne e-mail tend !!!
Pastaj e ki kompin e tij ne komp tand te hapet nje dritare e vogel dhe mundesh me luej K qe me te ![/b]


[color=red][b][i][u]3HACK[/u][/i][/b][/color]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.3hack-crew.com
 
Si mi hin ni personit ne pc permes msn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome To 3-Hack The Best :: 3-Hack Control Panel :: Tutorials edhe mesime-
Kėrce tek: