Welcome To 3-Hack The Best - 


Desing By Mc-keny
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Tema Fundit
» www.kh-union.eu
Welcome To 3-Hack The Best - Portalli Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 8:40 am nga chaos

» mire se ju Gjej Djema !!
Welcome To 3-Hack The Best - Portalli Icon_minitimeWed Dec 08, 2010 8:38 am nga chaos

» WWW.Hack-x-man.Tk
Welcome To 3-Hack The Best - Portalli Icon_minitimeTue Oct 12, 2010 7:35 pm nga 4nD!

» 4nD! PėRshėNdetje
Welcome To 3-Hack The Best - Portalli Icon_minitimeTue Oct 12, 2010 7:32 pm nga 4nD!

» Pershendetje
Welcome To 3-Hack The Best - Portalli Icon_minitimeWed May 12, 2010 2:06 pm nga arbnor_76

» Si ta beni Antivirusin nod 32 me licenc deri me 2050
Welcome To 3-Hack The Best - Portalli Icon_minitimeMon May 10, 2010 5:39 pm nga gagaga_10

» Im here To 3-Hack The Bast
Welcome To 3-Hack The Best - Portalli Icon_minitimeMon Sep 14, 2009 6:57 pm nga Anxa

» Web Site me kriju logo,texte etj
Welcome To 3-Hack The Best - Portalli Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 12:01 pm nga Anxa

» Web Site Per Template
Welcome To 3-Hack The Best - Portalli Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 12:00 pm nga Anxa

Navigation
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Partners
free forum
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Lexoi Rregullat Para Se Te Postosh
Welcome To 3-Hack The Best - Portalli Icon_minitimeSun Apr 29, 2007 2:26 am nga Mc-Keny
Per te qenė antar i ketij forumi duhet ti perbaheni ketyre rregullave.


1)Pasi qe te regjistroheni ne forum duheni se pari te prezentoheni.

2)Postimi qe beni te jet sa me i kjart dhe i kuptushem per tu lexuar.

3)Te mos ofendoni anteret tjer te forumit.

4)Para se te postoni ndonje send,shko nalt tek emri KERKO dhe shiko se mos egziston aj send,nese egziston mos posto perseri.[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Hdd Gjepi Me Kapacitete 200gb
Welcome To 3-Hack The Best - Portalli Icon_minitimeSun Apr 29, 2007 1:33 am nga Mc-Keny
Sapo esht lancuar Hdd me kapacitet 200gb esht mjaft i mir dhe praktik per gjep

Komentet: 0
Intel lėshon gjeneraten e re tė ēipave WiMAX
Welcome To 3-Hack The Best - Portalli Icon_minitimeSun Apr 29, 2007 1:31 am nga Mc-Keny
Intel lėshon gjeneraten e re tė ēipave WiMAX
Intel sot lėshoi nė treg WiMAX Connection 2250, gjenerata e re e sistemit-nė-ēip dhe ēipi i parė dual-mode baseband pėr WiMAX. Kur bashkohet me tri-band WiMAX radio tė Intel, pajisja e krijuar ka aftėsi tė lidhet me frekuencat WiMAX. Intel planifikon tė integron WiMAX Connection 2250 nė pajisjet WiMAX tė serisė CPEi 200.
Motorolla, si dhe disa …


[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Virus i ri
Welcome To 3-Hack The Best - Portalli Icon_minitimeSun Apr 29, 2007 1:30 am nga Mc-Keny
Nje virus i ri sapo eshte zbuluar dhe eshte klasifikuar nga Microsoft si me i rrezikshmi. Virusi u zbulua dje mbasdite nga McAfee dhe akoma nuk eshte krijuar nje vaksine ndaj tij. Ky virus thjeshtesisht shkaterron Sektorin Zero te hardiskut tuaj, ku jane te ruajtura informacionet virtuale per mirefunksionimin e tij.

Ky virus vepron ne kete menyre: E dergon veten automatikisht ne te gjithe …


[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Nokia i mbyll 700 vende tė punės
Welcome To 3-Hack The Best - Portalli Icon_minitimeSun Apr 29, 2007 1:28 am nga Mc-Keny
Nokia, prodhuesi mė i madh i telefonave mobil nga Finlanda, do ti mbyll 700 vende tė punės, shumica nė shtetin amė. Kompania Finlandeze deklaroi se ėshtė duke marrur "hapa proaktiv" pėr ta pėrmirėsuar efikasitetin nė hulumtim dhe zhvillim, shitje dhe marketing, si dhe teknologji dhe informatikė.

Punėtorėve tė zhvendosur, Nokia do ti ofron rivendosje nė pozita tjera brenda kompanisė …


[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Yahoo ofron hapesirė tė pakufizuar pėr e-postė
Welcome To 3-Hack The Best - Portalli Icon_minitimeSun Apr 29, 2007 1:27 am nga Mc-Keny
Yahoo! ka nė plan, duke filluar nga muaji maj, tė ofroj 250 milion pėrdoruesve hapesirė tė pakufizuar pėr e-postė. Ka bėrė tė ditur Shoqeria e Yahoo-sė. Shėrbimi mė i madh i postes elektronike nė botė ėshtė duke kaluar kufizimin e 1 gigabyte - njė miliard byte - duke iu pėrgjigjur nė kete mėnyre rritjes eksplozive tė skedave tė bashkangjitura nė e-postė, duke pasur parasysh se gjithnjė …

[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Internet Explorer 7 nuk do t'a pėrkrah plotėsisht
Welcome To 3-Hack The Best - Portalli Icon_minitimeSun Apr 29, 2007 1:26 am nga Mc-Keny
Internet Explorer 7 nuk do t'a pėrkrah plotėsisht CSS2
CSS2 nuk do tė pėrkrahet tėrėsisht nga Internet Explorer 7. Microsoft vendosi qė shfletuesi IE7, nuk do tė jetė tėrėsisht i pajtueshėm me CSS2 (Cascading Style Sheets versioni 2). Historikisht Internet Explorer nuk ka pėrkrahur plotėsisht standardin e W3C pėr CSS, kėshtu qė ky lajm nuk ėshtė shumė befasues por ėshtė diēka qė shumė pėrdorues …


[ Mė shumė ]
Komentet: 0
Sondazh
Forum
Kush ėshtė nė linjė
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 13 mė Fri Sep 01, 2023 7:29 am
Statistikat
Forumi ka 25 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri albanii

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 494 artikuj v 208 temat