Welcome To 3-Hack The Best

Desing By Mc-keny
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Per ata qe kan deshir me shkrujt me maus

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BeSt^Boy

avatar

Male Numri i postimeve : 33
Age : 28
Localisation : kosov
Emploi : best
Loisirs : boy
Registration date : 28/04/2007

MesazhTitulli: Per ata qe kan deshir me shkrujt me maus   Sat Apr 28, 2007 11:16 pm

Ktuh e bona kete per ata qe kan deshir me shkru me maus.

Start > Accessories > Accessibility > On-Screen Keyboard edhe del tastatura dhe ju muneni me shkru me maus.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bestboy-site.com
Mc-Keny
Admin
avatar

Numri i postimeve : 205
Age : 29
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Re: Per ata qe kan deshir me shkrujt me maus   Sat Apr 28, 2007 11:20 pm

flm njeri nice post
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.3hack-crew.com
 
Per ata qe kan deshir me shkrujt me maus
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome To 3-Hack The Best :: 3-Hack Control Panel :: Tutorials edhe mesime-
Kėrce tek: