Welcome To 3-Hack The Best

Desing By Mc-keny
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Vica

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BeSt^Boy

avatar

Male Numri i postimeve : 33
Age : 28
Localisation : kosov
Emploi : best
Loisirs : boy
Registration date : 28/04/2007

MesazhTitulli: Vica   Sat Apr 28, 2007 11:01 pm

Titulli: Vajza qe nuk mundte me nejt pa seks

Nje vajze e kish pas prishur virgjinitetin dhe nje dit shkon te mjeku dhe i thote zotri mjek a ban me ma kep p** se e kam humbur virgjinitetin .ai heren e pare ia kep.por vajzes nuk i durohej dhe prape e prish .edhe ne kete here mjeku ia kep .por prape e prish .heren e trete mjeku bahet nervoz dhe i thote:qika e mire ma mire po ta qes ni patent kur dush qele e kur dush mshele


Titulli: Pyetje e nje femije

Nje dite nje grua del me djalin e saj 5 vjecar ne park. Duke ecur e shohin nje grua shtatzene. Djali e pyet nenen e tij
-Mami pse i eshte fryer aq shume barku asaj gruaje
dhe mami pak e turperua i pergjegjet
-Ajo ka pire shume uje dhe pastaj i eshte fryre ashtu barku
pas nje kohe djali prap fol
-Mami ishalla femija qe gjendet aty di te notoje


Titulli: Ndodhia e policit

Nje polic kthehet von nga puna.Ne kohen qe kthehet kishte ra korrenti.Ate nat i kishte ardh e motra e gruas,por ky nuk dinte.Hyri mrena dhe pa ni pa dy i ngriti kembet e motres se gras dhe e q**.Ajo te nesermen e padit ne gjyq.Polici tregon se qka kishte then ne gjygj:Ishte nat u thash, kater kemb i pash, dy i ngrita dy i lash,ke e q*** nuk e pash.


Titulli: As Gishti ska bese

I thot Plaka Djalit qom te mjeku edhe ky e qon po mjeku i thot ska sen veq pleqnin se 80 vjet po plaka ankohet. I thot djali mjekut thuj qe eshte shtatzane. i thote mjeku oj hall perhajr se me bark ke met. del plaka e sarrillaft perjashta e vet djali shka oj nane? leje se kohe e keqe ka ardhe. as gishtit ma spi zihet bese.


Titulli: Katunarja

U kan nje katunare edhe nje dite prej ditve del me baben e vet ne pazar edhe tu hec rruges i thot nje djal:" A QIMI??" edhe kjo sthot kurgja kur te shkon te shpis e vet baben e vet:"O BA QKA DMTH A QIMI"Aj e kam edhe e rre e e ben per spital....
PAS 5 VITEVE........
Kjo qika martohet edhe hyn dhanderr...edhe e vet burri:"A QIMI???" kjo ja kthen .....:" ME KA QI BABA NJE HERE EDHE E MAJ MEN AT QIME DERI SOT..."


Titulli: Ish kon ni nuse edhe...

ish kon ni nuse edhe martohet ne fshat, kur i bon nja 5 muj burri i vet shkon ne qytet me punu si polic edhe kur shkon aj mbetet veq nusja me vjerrin ne shpi kur qohet nusja e pyt vjerrin ku asht fshisa? vjerri i pergjigjet se nuk e di,edhe ajo ja keput mustaqet edhe e fshin dhomen me to te nesermen epyt se ku asht troleksi aj prap nuk e din edhe ajo ja nuk kapelen me gjith flok .. edhe vjen dita e bajramit edhe nusja ja nis me qit nje embelsir kur vjerri ik edhe shkon ne nje lis vjen djali edhe e pyt baben qka ****n ki hyp atje nalt e baba i pergjigjet se nusja asht tu e qit ni embelsir e po tutna mos nuk po i dalin vo edhe po mi nuk.


Titulli: Martesa e gabuar

Kish qen nje femer nga katundi edhe martohet me nje djal nga qyteti i cili jetonte ne Zvicer dhe kur vjen aj djali nga zvicra vjen me nje kerr te vitit 2004 bmw m3 edhe kur e hyp at femren ne kerr e vet a po don me ta lshu klimen ajo i ka thon se jo vallahi veq mahmut feratin e ngoj.


Titulli: Nje njeri ska pas sha me q**

ish kan nje neri ska pas sha me qi dhe shkon te doktori dhe i thot doktorit sha me ba spo kam qa me q** doktori i thot ku ta pash nje bir me lesh qaty fute k*** por njeru shkon ne kish per te lutur dhe e she popin me mjeker the ja rras popit ne goj por popi ja kic dhe prap shkon te doktori dhe i thot ma kici bre doktori thot martohu ani po martona dhe martohet dhe shkon ne sob per te hi dhanderr dhe e desh ja shpalon p**** dhe shkon e merr nje fshis dhee kthen ka bishti dhe ja ban kice nanen ta q***Titulli: Po me dhemb .....

shkon nje maxhupe te doktori dhe hyn pa terokitur ulet dhe po ithot doktorit.
Maxhupja-doktor po me dhemb p****!!---
Doktori- (skuqet pak dhe po i thot) zonj ju lutem dil edhe njeher jasht dhe trokit ne der para se te hysh dhe thuaj se po me dhemb VAGINA e jo ashtu si the ti-
Maxhupja -(del jasht troket dhe kur hyn po i thot ) doktor po me dhemb (ja harron emrin ati senit dhe i thot)qysh po i thu bre doktorr qasajna P**** tem se ja harrova emrin ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bestboy-site.com
Mc-Keny
Admin
avatar

Numri i postimeve : 205
Age : 29
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Re: Vica   Sat Apr 28, 2007 11:07 pm

Thnx bre Best Boy nice Vica
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.3hack-crew.com
 
Vica
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome To 3-Hack The Best :: 3-Hack Abuse Center :: Barcoleta-
Kėrce tek: