Welcome To 3-Hack The Best

Desing By Mc-keny
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ktu postoni Barcoleta qe kan te bejn me Dahuri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mc-Keny
Admin
avatar

Numri i postimeve : 205
Age : 29
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Ktu postoni Barcoleta qe kan te bejn me Dahuri   Sat Apr 28, 2007 1:05 pm

Postoni barcoleta qe kan te bejn me dashurin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.3hack-crew.com
Mc-Keny
Admin
avatar

Numri i postimeve : 205
Age : 29
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni Barcoleta qe kan te bejn me Dahuri   Sat Apr 28, 2007 6:48 pm

qe nga une disa [b]Titulli: katundarja

ish kan njeher nje katunndare dhe fejohet me nje te qytetit dhe hyn ne nje emeltore dhe kur te vjen kamanjeri ithot ky dlai ;mua nje moll lengje kjo vajza ithot ; mua nje kill rrush
hahahah tung nga Mc-keny [/b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.3hack-crew.com
Mc-Keny
Admin
avatar

Numri i postimeve : 205
Age : 29
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni Barcoleta qe kan te bejn me Dahuri   Sat Apr 28, 2007 6:49 pm

[b]Titulli: sebepi

Ish kan njeher nje grua dhe ish martuar diku larg dhe nuk i ka shkue as kush i aferm dhe nje dit e vet burri gruan oj grua a ke moj naj sebep qe spo vin naj here gruaja ja kthen hajt se vin vin naj dit , kur nje dit gruaja tuj ndejt ne ballkon aty pari posht rruges kalon nje ish dashnor i veti dhe gruaja kur e sheh e thir dhe i thot burrit o burr me erdh nje sebep dhe burri e thir dhe e shtin mrena dhe tash ja krisin muhabetit deri mesnat dhe tash burri i thot gruas oj grua rri ti me sebepin se un shkova me fjet se jam lodh dhe burri shkon me fjet dhe tash kta dy kapen e qijen deri ne sabah dhe ashtu cullak i kish pas zan gjumi dhe tash kti frajerit i kish met kari ngat pidhit dhe kur te zgjohet burri ne mengjez i sheh ashtu cullak dhe thot qyre qyre qa asht sebepi sa ngat ja ka afrue e me ja shti sja ka shti ncncnc. [/b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.3hack-crew.com
Mc-Keny
Admin
avatar

Numri i postimeve : 205
Age : 29
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni Barcoleta qe kan te bejn me Dahuri   Sat Apr 28, 2007 6:50 pm

[b]Titulli: lopa-e-kojshis

ish kan nje burr edhe nje grue edhe gruja e tij ish kan rrospi edhe ajo qdo her qe kish dale ne wc e kish q.....p...me nje kusheri te duvari i cili kish qene i shpuar {sa nje rreth koshi }dhe aty ka dal nje kusheri te burrit dhe ja ka shtij asaj dhe nje dite burri pe pyt grun e tij qa po bon qaty te duvari ajo po i thot se kur po mbesin pa uje ne wc dhe po ia fshin bothen lopa e kojshis
kur nje dite burri kish met pa uje ne wc dhe shkon aty te bira e duvarit dhe kur e shtin prapanicen dhe sit ja rras ai kojshia fupp
edhe ky burri bertet <oj grue thirre kusherinin se ma shtini lopa brinin.............. [/b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.3hack-crew.com
Mc-Keny
Admin
avatar

Numri i postimeve : 205
Age : 29
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni Barcoleta qe kan te bejn me Dahuri   Sat Apr 28, 2007 6:51 pm

[b]Titulli: organet e tjera

ni djal e ka pa ni vajz ne biblotek kur ka shku me msu edhe nuk ja heke syt asajna vajzes.Vajza e ka pa qe ky djali po e kqyr edhe i ka thon"O ti djal mos um kqyr shum se zemra jeme i takon dikujna tjeter"e djali ja ka kthy"Ani be qik se ti ki edhe organe tjera". [/b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.3hack-crew.com
Mc-Keny
Admin
avatar

Numri i postimeve : 205
Age : 29
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni Barcoleta qe kan te bejn me Dahuri   Sat Apr 28, 2007 6:51 pm

[b]Titulli: dashuria

oh kuku nane me ka kap dashni:
nana :ani qika jem veq merru me qisi pun ti e per shkoll hiq mos meno.
arjana : po ku me menu se ne shkoll me ka kap:
nana: ani masi te ka kap ne shkoll merre naj 5 bile mu dallu [/b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.3hack-crew.com
Mc-Keny
Admin
avatar

Numri i postimeve : 205
Age : 29
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni Barcoleta qe kan te bejn me Dahuri   Sat Apr 28, 2007 6:52 pm

[b]Titulli: te dashuruarit

nje qytetar ishe fejuar me nje katundare.nje dit prej ditesh dalin edhe ulen ne nje lokal.kur vjen sherbyesi e pyet djaloshin qka po don me pi,ai pergjigjet nje banane iu lutem,vajza thot mua asgje se e dajna bananen per gjysem.por djaloshi ka kerkuar leng te bananes. [/b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.3hack-crew.com
Mc-Keny
Admin
avatar

Numri i postimeve : 205
Age : 29
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni Barcoleta qe kan te bejn me Dahuri   Sat Apr 28, 2007 6:53 pm

[b]Titulli: dy bashkshortet

ishkan gru e ni njeri aj njeri i tha grus veni femin ne gjum e kur te afrona te dhoma un boj si mac e ti dil kur u bo mramja aj njeri shkoj te dhoma e bon mjau mjau e ja bojn thmija oj nan qka po bon keshtumaqori oj nan po flini e po thot ajo pis maqor se skan flejt femija ha ha ha ha [/b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.3hack-crew.com
Mc-Keny
Admin
avatar

Numri i postimeve : 205
Age : 29
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni Barcoleta qe kan te bejn me Dahuri   Sat Apr 28, 2007 6:54 pm

[b]Titulli: Qoji zemer kamt

ni djal i vogel ne kl te par hin ne kl edhe i thot msuses msuse zemra e jon a ka kam msusja i thot jo ja bon nxansi qysh more ska une e kom ni baben tem tu i thon nanes teme qoj zemer kamt
[/b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.3hack-crew.com
Mc-Keny
Admin
avatar

Numri i postimeve : 205
Age : 29
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni Barcoleta qe kan te bejn me Dahuri   Sat Apr 28, 2007 6:54 pm

[b]Titulli: shtepi publike

kishin qen dy shok njeri i martuar kurse tjetri pa martu ,shkojn ne nje shteēi publike edhe kur hin e kryjn punen e vet kur dalin ja bojn ati rojes qe ruj i martuari ai ma mir paska qen me nejt te gruaja ime,ja kthen ky i pa martuari po valla mir e ke ma mir te gruja jote me pas shku hahaha.....! [/b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.3hack-crew.com
Mc-Keny
Admin
avatar

Numri i postimeve : 205
Age : 29
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni Barcoleta qe kan te bejn me Dahuri   Sat Apr 28, 2007 6:56 pm

[b]Titulli: perse e vrau hyseni gruan

Na ishte nje burr i cili e kishte emrin hysen,dhe ai kishte nje grua jo te ndershme.Gjykatesi i kishte bere thirrje ne gjygj per akuz se e kishte vrar gruan.Kur shkoi atje gjykatesi e pyeti:pse e ke vrar gruan e jo ate frajerin e saj?Ai tha:po ma mir qe e kom vra gruajen sesa frajerin.Sepse ta kisha vra frajerin e saj isha detyru me vra frajera per qdo nat. [/b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.3hack-crew.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ktu postoni Barcoleta qe kan te bejn me Dahuri   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ktu postoni Barcoleta qe kan te bejn me Dahuri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome To 3-Hack The Best :: 3-Hack Abuse Center :: Barcoleta-
Kėrce tek: