Welcome To 3-Hack The Best

Desing By Mc-keny
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Qfar pc Keni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mc-Keny
Admin
avatar

Numri i postimeve : 205
Age : 29
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Qfar pc Keni   Sat Apr 28, 2007 2:14 am

Ktu shenon qfar pc keni ju ja p.sh une

Kapacitebliteti

768 Ram
Ram of Graphic : 256
Graphic Card : Geforce FX 6200
Processor : 2.8Gh/z
Intel(R) petium 4

Fizika
monitor LCD 17'' (philips)
printer dhe scanner cannon
Genius perforcues (ndegjuesit)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.3hack-crew.com
Ilazy-Hack

avatar

Male Numri i postimeve : 85
Age : 30
Localisation : Ferizaj-City
Emploi : cracker
Loisirs : student
Registration date : 28/04/2007

MesazhTitulli: Re: Qfar pc Keni   Sat Apr 28, 2007 3:27 pm

une kam pc pentium 4
80 gb
ram 1gb
procesor 3.0gh/z
monitor 19 hp
etj ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ilazy.org
 
Qfar pc Keni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome To 3-Hack The Best :: 3-Hack Abuse Center :: Argetimet-
Kėrce tek: