Welcome To 3-Hack The Best

Desing By Mc-keny
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 le pc me u shym pas disa sekondav

Shko poshtė 
AutoriMesazh
beratrrustemi

avatar

Male Numri i postimeve : 4
Age : 26
Localisation : Vushtrri
Emploi : student
Loisirs : :P
Registration date : 25/03/2009

MesazhTitulli: le pc me u shym pas disa sekondav   Mon Mar 30, 2009 7:00 pm

nese deshironi ta leni me u shym PC-ja juaj ne koh te caktuar qe ju deshironi shkojm keshtu.Shkojm Start dhe Run dhe pastaj aty shenojm shutdown -s -t 30 shembull e morra se ju lene sa te doni ne ven 30 boni sa te doni ju vet kaloni mire:D:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioislame.com
 
le pc me u shym pas disa sekondav
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome To 3-Hack The Best :: 3-Hack Control Panel :: Tutorials edhe mesime-
Kėrce tek: