Welcome To 3-Hack The Best

Desing By Mc-keny
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 lej senet e minimizume dhe shyme PC

Shko poshtė 
AutoriMesazh
beratrrustemi

avatar

Male Numri i postimeve : 4
Age : 26
Localisation : Vushtrri
Emploi : student
Loisirs : :P
Registration date : 25/03/2009

MesazhTitulli: lej senet e minimizume dhe shyme PC   Sat Mar 28, 2009 1:48 pm

po ju tregoj se si mundeni me i lan senet e minimizume edhe kur te shymni PC tuaj.Ok pra shkojm se pari shkojm ne control panel edhe e gjejm Power Options dhe shkojm hibrante dhe enable hibrante edhe kur te shkumsh PC maje te shtypur SHIFT edhe tani hibrante edhe u kry.Se di a kesh i kjart a jo per naj pytje pytni ketu jena:D:D kaloni mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioislame.com
 
lej senet e minimizume dhe shyme PC
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome To 3-Hack The Best :: 3-Hack Control Panel :: Tutorials edhe mesime-
Kėrce tek: