Welcome To 3-Hack The Best

Desing By Mc-keny
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 si me gjet FTP ne google

Shko poshtė 
AutoriMesazh
beratrrustemi

avatar

Male Numri i postimeve : 4
Age : 26
Localisation : Vushtrri
Emploi : student
Loisirs : :P
Registration date : 25/03/2009

MesazhTitulli: si me gjet FTP ne google   Thu Mar 26, 2009 11:50 pm

Kjo eshte nje menyre e thjeshte per te gjetur FTP ne google

hapim faqen google.com

dhe shkruajme

index of ftp/ +mp3

rezultati : gjeht cdo FTP me mp3

per te kerkuar psh filma divX

shkruajme

index of ftp/ +divx

per te gjetur dicka tjeter shkruajme emrin e Objektit qe duam te kerkojmne ne vend te divx

:-)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioislame.com
 
si me gjet FTP ne google
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome To 3-Hack The Best :: 3-Hack Control Panel :: Tutorials edhe mesime-
Kėrce tek: