Welcome To 3-Hack The Best

Desing By Mc-keny
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 si te downlodojm nga youtube pa program

Shko poshtė 
AutoriMesazh
beratrrustemi

avatar

Male Numri i postimeve : 4
Age : 26
Localisation : Vushtrri
Emploi : student
Loisirs : :P
Registration date : 25/03/2009

MesazhTitulli: si te downlodojm nga youtube pa program   Thu Mar 26, 2009 11:41 pm

kurr nuk ka qen ma leht se tani me dowlodu nga youtube dhe tani po ju tregoj se si te dowlodojn nga youtube ok shkojm: mas pari ja bojm copy linlut dhe pastaj shkoj ne google dhe e shenojm download youtubes videos dhe tani hin ne te paren dhe tani ja bon paste linkut dhe download. Se di a kesh i kjart per naj sen na ketu jemi pytni ok klm njerz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.radioislame.com
 
si te downlodojm nga youtube pa program
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome To 3-Hack The Best :: 3-Hack Control Panel :: Tutorials edhe mesime-
Kėrce tek: