Welcome To 3-Hack The Best

Desing By Mc-keny
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si me hy ne PC te dikujt ne IP

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ilazy-Hack

avatar

Male Numri i postimeve : 85
Age : 30
Localisation : Ferizaj-City
Emploi : cracker
Loisirs : student
Registration date : 28/04/2007

MesazhTitulli: Si me hy ne PC te dikujt ne IP   Mon Apr 30, 2007 11:57 am

[b]Si me hy ne PC te dikujt
talluni me te tjeret ne rrjet nese i dini ip fikse
ok po kujdes se ka dhe tipa qe e marin vesh kete gje


shkoni tek linku i meposhtem
http://www.speedyshare.com/798686808.html
instaloni programin
nese mundeni

se si merni ip e kompjuterin te viktimes e beni jane punet tuaja duhet ta dini tashme


hapni programin dhe aty ku thuhet remote host shkruani ip e personit (VIKTIME)

shkruani administrator tek password ( normalisht neper internet kafe i lene pa password administratoret ) dhe lidhuni me kompjuterin tjeter
kujdes po luajtet mouse i leviz dhe personit tjete[/b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ilazy.org
3-hack

avatar

Numri i postimeve : 25
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Re: Si me hy ne PC te dikujt ne IP   Mon Apr 30, 2007 6:57 pm

heheh shum sen i mir flm ilazy hack
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si me hy ne PC te dikujt ne IP
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome To 3-Hack The Best :: 3-Hack Control Panel :: Tutorials edhe mesime-
Kėrce tek: