Welcome To 3-Hack The Best

Desing By Mc-keny
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si tja gjejm paswordin e username ne pc

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ilazy-Hack

avatar

Male Numri i postimeve : 85
Age : 30
Localisation : Ferizaj-City
Emploi : cracker
Loisirs : student
Registration date : 28/04/2007

MesazhTitulli: Si tja gjejm paswordin e username ne pc   Mon Apr 30, 2007 11:52 am

[b]Ok nese ne pc tuaji ka edhe dikush se hin pershembull vllau dhe e ka bo me passowrd User accountin e vet vepron keshtu :::::
Start>run>cmd
pastaji e shkrun net users edhe ti qet krejit users per shembull njoni asht Durimi
pastaji e shkrun net users Durimi *
ta bon qfare pasi dan me bo ti e shkrun 2 here mdoket edhe ok edhe hin ne accountin e tij[/b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ilazy.org
3-hack

avatar

Numri i postimeve : 25
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Re: Si tja gjejm paswordin e username ne pc   Mon Apr 30, 2007 7:08 pm

Flm njeri e kum dit kest sen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si tja gjejm paswordin e username ne pc
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome To 3-Hack The Best :: 3-Hack Control Panel :: Tutorials edhe mesime-
Kėrce tek: