Welcome To 3-Hack The Best

Desing By Mc-keny
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si mi jek Errorat Nga Computeri Juaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mc-Keny
Admin
avatar

Numri i postimeve : 205
Age : 29
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Si mi jek Errorat Nga Computeri Juaj   Mon Apr 30, 2007 11:32 am

[b][b]SHkojm

1.Shko Te MyComputer
2.Me Tastin E Djatht Kliko Properties
3.Pastaj shko te Advanced
4.Pastaj Shko tek "error reporting button"
5.Kliko Disable error reporting
6.Kliko OK
7.Kliko prap OK[/b] [/b]Besoj qe Kesh i kjart shka nuk kuptoni urdheroni dhe pytini veq per[i] [b][u]3Hack[/u][/i][/b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.3hack-crew.com
 
Si mi jek Errorat Nga Computeri Juaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome To 3-Hack The Best :: 3-Hack Control Panel :: Tutorials edhe mesime-
Kėrce tek: