Welcome To 3-Hack The Best

Desing By Mc-keny
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nje shpjegim me Shpejtu Pc tuaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mc-Keny
Admin
avatar

Numri i postimeve : 205
Age : 29
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Nje shpjegim me Shpejtu Pc tuaj   Mon Apr 30, 2007 11:25 am

[b]Nje Menyr si em ja jek xp kur ta ndezni pc tuaj qe jav qet Dhe per te larguar kete dmth kur ta dhezni pc ju hapet meniher Welcome dhe nuk ju del kjo atehere veproni keshtu:
Hyni Start-Run-Msconfig-BOOT.INI-Dhe ja boni Tick /NOGUIBOOT -OK-Restart
Dhe u kry!


Per qdo problem apo prishje une nuk i marre persiper![/b]
[u][b]3HACK[/b][/u]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.3hack-crew.com
 
Nje shpjegim me Shpejtu Pc tuaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome To 3-Hack The Best :: 3-Hack Control Panel :: Tutorials edhe mesime-
Kėrce tek: