Welcome To 3-Hack The Best

Desing By Mc-keny
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si ta Bejm Pc me password te Sigurt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mc-Keny
Admin
avatar

Numri i postimeve : 205
Age : 29
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Si ta Bejm Pc me password te Sigurt   Mon Apr 30, 2007 11:11 am

[b] Sigurone PC tuaj me password !

--------------------------------------------------------------------------------

Ja nje menyr per te siguruar PC-nė tuaj me password dhe nuk do te ket mundesi qe dikush te hyj ! Vetem nqs ju do tja tregoni pasin !

----------------------------------------------------------------------------------------------------Shkojm Start ---> Run pastaj shkruajm syskey pastaj klikojm tek update ! Piken qe e kemi tek System Generated Password e lėvizim tek Password Startup . Pastaj japim pasin e komfirmojm pastaj klikojm OK edhe nje her passwordin dhe ja ku u bė me password Pc-ja juaj !

Besoj se isha i kjart ne ket spjegim ! QFar do qe nuk kuptoni bėni pyetje !
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Me respekt Mc-Keny

3Hack-cReW #1
[/b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.3hack-crew.com
3-hack

avatar

Numri i postimeve : 25
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Re: Si ta Bejm Pc me password te Sigurt   Mon Apr 30, 2007 7:04 pm

Shunm sen me vler flm Admin nice tuto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si ta Bejm Pc me password te Sigurt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome To 3-Hack The Best :: 3-Hack Control Panel :: Tutorials edhe mesime-
Kėrce tek: