Welcome To 3-Hack The Best

Desing By Mc-keny
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si ta instalojm mikrotik ne Hard Disk

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mc-Keny
Admin
avatar

Numri i postimeve : 205
Age : 29
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Si ta instalojm mikrotik ne Hard Disk   Mon Apr 30, 2007 10:15 am

[b] Arrow Mini tutorial si ta instalojm mikrotik ne Hard Disk

Duhetni me pas cd-n te mikrotikit per me bo ket send

E bleni 1 hdd posaqem per mikrotik dhe e hapni pc-n e largoni ket hdd tuajen qe e keni pas tani e qitni at qe e keni ble dhe e merni cd-n e futni ne cdrom tani ju starton instalimi ju del diqka me keto fjal : Sysytem,Security,RadioLan,isdn,web proxy,web proxy-test etj dhe per me i instalu krejt kto e prekni shkronjen "a" dhe tani shkronjen "i"dhe starton instalimi.[/b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.3hack-crew.com
 
Si ta instalojm mikrotik ne Hard Disk
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome To 3-Hack The Best :: 3-Hack Control Panel :: Tutorials edhe mesime-
Kėrce tek: