Welcome To 3-Hack The Best

Desing By Mc-keny
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si ta bej nje Folder te Pa dukshum

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mc-Keny
Admin
avatar

Numri i postimeve : 205
Age : 29
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Si ta bej nje Folder te Pa dukshum   Mon Apr 30, 2007 10:09 am

[b]Eshte e thjesht por ka njerz qe nuk e din
Klikon me te djathen tek Rename dhe pastaj e prek ALT + 255 dhe u kry,shpresoj qe kesh i kjart deri ktu tani e ki folderin pa emer po nese deshiron me ba qe mos mu pa hiq shkon me tastin e djatht te miut mbi folder shkon proporties tani shkon change logo shkon ka resht i 13 e ki ni ikon te padukshme e merr qata edhe shkon ok edhe u kry behet folderi i pa dukshum besoj qe kesh i kjart [/b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.3hack-crew.com
 
Si ta bej nje Folder te Pa dukshum
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome To 3-Hack The Best :: 3-Hack Control Panel :: Tutorials edhe mesime-
Kėrce tek: