Welcome To 3-Hack The Best

Desing By Mc-keny
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si tja marrim IP dikujt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BeSt^Boy

avatar

Male Numri i postimeve : 33
Age : 28
Localisation : kosov
Emploi : best
Loisirs : boy
Registration date : 28/04/2007

MesazhTitulli: Si tja marrim IP dikujt   Mon Apr 30, 2007 1:40 am

P.sh je ty fol me dikan en msn ja qon viktimes naj file edhe tani shkon
start>run>cmd>netstat> dhe tani do te kesh ip e qati personi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bestboy-site.com
 
Si tja marrim IP dikujt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome To 3-Hack The Best :: 3-Hack Control Panel :: Tutorials edhe mesime-
Kėrce tek: