Welcome To 3-Hack The Best

Desing By Mc-keny
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Qe si mund te krijoni nje virus te vogel

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BeSt^Boy

avatar

Male Numri i postimeve : 33
Age : 28
Localisation : kosov
Emploi : best
Loisirs : boy
Registration date : 28/04/2007

MesazhTitulli: Qe si mund te krijoni nje virus te vogel   Mon Apr 30, 2007 1:35 am

pershendetje njerz po ua tregoj nje trik se si mundeni me kriju ne virus te vogel i cili nuk eshte aspak i dembshem per pc-n tuaj ok ndiqni udhezimet:
me tast te djadhte te mausit klikoni ne >destop>new>text document>
pastaj hapeni ket file i cili eshte krijuar ne desktop dhe shkruani:
shutdown -s
pastaj shkoni >file>save as..> pastaj aty emri i failit eshte >New Text Document<
dhe ju ia shtoni mbrapashtesen .cmd psh:
New Text Document.cmd
shkoni save dhe ky file do te ruhet ne desktop apo ku ia keni caktuar lokacioni klikoni mbi ikon dhe do te del ne ekran nje dritare e vogel ku nga 30 sec bije deri ne 0 dhe kur te bie ne zero your pc is turn of.
besoj se isha i kjart kaloni mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.bestboy-site.com
Mc-Keny
Admin
avatar

Numri i postimeve : 205
Age : 29
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Re: Qe si mund te krijoni nje virus te vogel   Mon Apr 30, 2007 8:53 am

Thnx nice tuto [er 3hack
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.3hack-crew.com
 
Qe si mund te krijoni nje virus te vogel
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome To 3-Hack The Best :: 3-Hack Control Panel :: Tutorials edhe mesime-
Kėrce tek: