Welcome To 3-Hack The Best

Desing By Mc-keny
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Lexoi Rregullat Para Se Te Postosh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mc-Keny
Admin
avatar

Numri i postimeve : 205
Age : 29
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Lexoi Rregullat Para Se Te Postosh   Sun Apr 29, 2007 2:25 am

[size=18][b]Per te qenė antar i ketij forumi duhet ti perbaheni ketyre rregullave.


1)Pasi qe te regjistroheni ne forum duheni se pari te prezentoheni.

2)Postimi qe beni te jet sa me i kjart dhe i kuptushem per tu lexuar.

3)Te mos ofendoni anteret tjer te forumit.

4)Para se te postoni ndonje send,shko nalt tek emri KERKO dhe shiko se mos egziston aj send,nese egziston mos posto perseri.

5)Sqarimi i ndonje programi qe postoni duhet te jet ne gjuhen shqipe.

6)Ne postim nuk guxoni te beni ndonje lloj reklame.

7)Kujdes: Antaret e forumit nuk guxojn te mbesin ni koh te gjat Pasiv seps mun te Largohen nga Forumi

8)Per gjdo problem ne lidhje me forum drejtohuni tek :

[color=green]Ilazy-Hack Webmaster [/color]
[color=blue]Mc-Keny Moderator[/color]

Me Rrespekt Stafi
3Hack[/b][/size]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.3hack-crew.com
 
Lexoi Rregullat Para Se Te Postosh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome To 3-Hack The Best :: 3-Hack Abuse Center :: Sport-
Kėrce tek: