Welcome To 3-Hack The Best

Desing By Mc-keny
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Intel lėshon gjeneraten e re tė ēipave WiMAX

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mc-Keny
Admin
avatar

Numri i postimeve : 205
Age : 29
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Intel lėshon gjeneraten e re tė ēipave WiMAX   Sun Apr 29, 2007 1:31 am

[b]Intel lėshon gjeneraten e re tė ēipave WiMAX
Intel sot lėshoi nė treg WiMAX Connection 2250, gjenerata e re e sistemit-nė-ēip dhe ēipi i parė dual-mode baseband pėr WiMAX. Kur bashkohet me tri-band WiMAX radio tė Intel, pajisja e krijuar ka aftėsi tė lidhet me frekuencat WiMAX. Intel planifikon tė integron WiMAX Connection 2250 nė pajisjet WiMAX tė serisė CPEi 200.
Motorolla, si dhe disa kompani tjera tė pajisjeve telefonike, planifikojnė tė lėshojnė prodhime tė ndėrtuara nga WiMAX Connection 2250 nė vitin 2007.
Me kėtė, WiMAX tani ka hyrė nė lojen serioze tė tregut tė telekomit. Duke marr parasysh se ditė mė parė Nokia deklaroi se do tė prodhon telefona dhe baza WiMAX, mund tė presim zhvillime tė shpejta dhe agresive nė treg gjatė 2007 dhe 2008.[/b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.3hack-crew.com
 
Intel lėshon gjeneraten e re tė ēipave WiMAX
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome To 3-Hack The Best :: 3-Hack Abuse Center :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: