Welcome To 3-Hack The Best

Desing By Mc-keny
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Virus i ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mc-Keny
Admin
avatar

Numri i postimeve : 205
Age : 29
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Virus i ri   Sun Apr 29, 2007 1:30 am

[b]Nje virus i ri sapo eshte zbuluar dhe eshte klasifikuar nga Microsoft si me i rrezikshmi. Virusi u zbulua dje mbasdite nga McAfee dhe akoma nuk eshte krijuar nje vaksine ndaj tij. Ky virus thjeshtesisht shkaterron Sektorin Zero te hardiskut tuaj, ku jane te ruajtura informacionet virtuale per mirefunksionimin e tij.

Ky virus vepron ne kete menyre: E dergon veten automatikisht ne te gjithe listen e miqve tuaj me titullin "A Card for You". Sapo kjo karte e supozuar virtuale hapet kompjuteri juaj ngrin, bllokohet, keshtu qe perdoruesi detyrohet ti beje nje restart kompjuterit.

Ne momentin qe shtypen butonat ctrl+alt+del ose butoni reset, virusi shkaterron Sektorin Zero, dhe shkaterron keshtu ne menyre te parikthyeshme hardiskun tuaj. Dje per pak ore virusi shkaktoi panik ne New York, sipas lajmeve ne CNN. Ky njoftim rreziku u leshua nga nje nenpunes i Microsoftit.

Pra mos hapni asnje email me subjektin: "A Virtual Card for You." Sapo ta merrni kete email pa e hapur, FSHIJENI ATE!! Edhe pse mund ta njihni personin qe jua dergon!!![/b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.3hack-crew.com
 
Virus i ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome To 3-Hack The Best :: 3-Hack Abuse Center :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: