Welcome To 3-Hack The Best

Desing By Mc-keny
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytsoriPytsori  KrkoKrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AntarveLista Antarve  Grupet e AntarveGrupet e Antarve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ktu Postoni Te Gjitha Barcoletat Qe i Dini:

Shko posht 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:42 pm

iska nji burr i smuar nga nji smuj vdekje pruse kurse mjeku i kishte than se ti ke jet edhe 24 or deri sa të vdesësh po i gjri ishte ka shum marak per të puthur grujen e vet e shkon per të fjetur në shtrat i thot grujes mase une kam jet edh pak orë do që të puthi deri sa të vdes dua të ma plocosh ket deshir ,, gruja ja kthen jo bre burr sante nuk munde se nestra me vin shum musafir e kam me u qu heret ty spo tanin hiq per mu se kam me u qu heret kurse ti nestra ske mu qu hiq e numdesh me nejt pa gjum deri në mengjes hahahaha
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:43 pm

ish pa kon shku nje plak ne spital dhe i ka bo do analiza dhe motrat midicjonale tash si kan pritu me e qu e mi i trgu ku osht me shku mi i bo analizat dhe plaka e mjer kur shkon aty e lexon aty se po shkun berje e analizav dhe plaka e qel deren e i she do skileta e tash jon aty edh do njerz dhe plaka e qel deren e e mshel e qel e meshel dhe tashti i thot ni njeri hade hall se na nuk jam gjind plaka i pergjigjet dhe i thot e qita kush i ka honger?
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:43 pm

Një student shume i zoti pas perfundimit te studimeve e qojne ne vend te ri pune si drejtor i neuropsikiatris.Mirpo pas 6 muajve ky drejtor filloi te ankohet te shefi i vet duke i thënë se Nuk mundem me te udhëheq me kete spital se te gjithe te sëmurët po kapen rend njeri me tjetrin dhe po e emitojn Trenin.Shefi i tij i tha po mire de ju jeni mjek dhe duhet te ju ndihmoni qe te sherohen.Ky ja ktheu:Nuk e kam dert qe po renditen si Tren po tymi po me pengon shumë(Koment:edhe ky u kompozua ne vagonin e fundit)
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:44 pm

U kon 1 budall .Edhe ka dal prej dhomes tvet ja ka nis me njek doktorin me thik.Doktori ik e ik kur e lshoon zemra prej tutes kurr i afrohet budalla ja bon KILE
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:44 pm

Gjermani,amerikani,shqiptari,,kan qen ne burg edhe ni dit i del zoti perpara e i thot gjermanit qa kishe pas qef me ta plotesu ni deshir ..gjermani i thot me dal prej burgut!! ja ploteson deshiren...kurse e vet amerikanin edhe ai thot me dal prej burgut edhe ati ja ploteson deshiren...kurse kur e pyet shqpitarin qa kishe pas qef me ta plotesu ni deshir;ai thot:me mi kthy qata dy se spom rrihet vet ne burg :p hahah
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:45 pm

ISHTE NJE NJERI QE E KISHTE NJE PAPAGALL , NJE HERE NJERIU VENDOS QE TE SHKOJ NE ITALI PER CA PUSHIME DHE I THOT PAPAGALLIT RRI MIRE E RUJE SHTEPIN PAPAGALLI I U KTHEHET DHE I THOT QE DO TA RUJ SHTEPIN ME SIA MIRE , NJERI SHKON ,PAPAGALLI FOL NE TELEFONE SHUME,PASI QE TE KTHEHET NJERIU I VIE FATURA PER TELEFONE KUR E SHIKON FATURE E QUDITET DHE THUT SE KUSH KA FOLU NE TELEFON ,PAPAGALLI THET UNE ,NJERIU E DENON DHE E FUT N NJ DHOME PA PASUR DRITE DHE NE TE QELLON JUZUS KRISHTI DHE HINE NE BISED JUZUSI ME PAPAGALLIN DHE EE VETE JUZUSI PAPAGALLIN PER QKA TE KA DENU PAPAGALLI I U KTHEHET DHE I THOT SE KAM FOLU SHUME NE TELEFON DHE ME KA DENU PER 15 DITE, PAPAGALLI E VET JUZUSIN QE SE JE KETY ,JUZUSI IU KTHEHET DHE I FOT QE 2 MI VJET,PAPAGALLI I THET TI I A PASE QI NANEN TU FOL
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:45 pm

U kon ni kembesor tuj ec neper trotuar edhe sheh diqka ne rrug, ulet e kap e kerkon me gisht!Euv shyqyr nuk shkela mut koka kon!!!...
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:46 pm

Pse ne mengjes heret eshte ajri shum i ftoft?...
sepse ka ndejt tan naten jasht ...
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:46 pm

Njani kishte qen puntor toke,dhe sa her qe vike nga puna thirrke pidhshtremt a eshte buka gati ose pidhshtremt qitma do uj.Dhe gruaja e ngrat ka mendu me gjith mend se eshte pidhshtremt.Nje dite vjen nje gabel dhe e pyt gruan se mos kane ndonje gje te prishur e duan ta rregullojn po tha gruaja urdhero hyr mbrenda dhe i tha gabelit se burri me thirr pidhshtremt athu mundesh me drejtu pidhin,gabeli po bre moter ta baj si qiri te drejt dhe e qiu grun e huj.Kur vjen prej pune burri pidhshtremt buken! Gruaja i tha mos me thuaj ma pidhshtremt se ma ka ba drejtu si qiri nje gabel. Burri briti po t`paska qi se ti pidhin e drejt e ke pas bre na...! Razz
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Mc-Keny
Admin
avatar

Numri i postimeve : 205
Age : 29
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Re: Ktu Postoni Te Gjitha Barcoletat Qe i Dini:   Sat Apr 28, 2007 6:46 pm

hehe shum barcoleta te mir flm per kontributin qe pe jepni per 3hack
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://www.3hack-crew.com
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Re: Ktu Postoni Te Gjitha Barcoletat Qe i Dini:   Sun Apr 29, 2007 9:24 am

kishte pas qene shqiptai gjermani edhe amerikani tash kta e kan bo cili mund te qendron me shume pa buke mirpo aty e kan pas edhe telefonin dmth ne qofse nuk mujn me qendru me thirr ne tel ja kan dhon ata numrin e telit mir tash hin gjermani rrin 1 dite 2 3 4 kur bohet 1 jave thirr ne tel edhe i thot qe nuk mund te qendroj me shume tash hin amerikani edhe ai rrin 1jave kur bohet java e dyte thirr ne tel thot qe nuk mund te qendroj me shume tash kur hyn shqiptari bohet i jave bohet dy jave bohet 3 jave bohet 1 muj pastaj komisioni dyshojn se mos ka vdekur kur te hyjn mbrenda qa me pa shqiptari tu i mshu zitit me kry ata e pysin se qka ki o i thot e kam hharu numrin etelefonit hahhaha [b][/b]
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Re: Ktu Postoni Te Gjitha Barcoletat Qe i Dini:   Sun Apr 29, 2007 9:25 am

"E dashura vjehrr", interesohet skocezi "
Sa mendoni të rrini te ne?
"Paj, derisa t'ju merzitem!"
"E pse kaq shkurt?"
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Re: Ktu Postoni Te Gjitha Barcoletat Qe i Dini:   Sun Apr 29, 2007 9:25 am

Shkon nje Kuller ne nje fshat dhe i afrohet nje lope ,kur ajo ja hini shkelum, kulleri s'largohet po veq kqyr. Pastaj vie nje fshatar edhe po i thot largohu se ta hin apet.
Kulleri i pergjigjet ,, po veq s'ka te drejt a ''
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Re: Ktu Postoni Te Gjitha Barcoletat Qe i Dini:   Sun Apr 29, 2007 9:26 am

ne nje livadh ishin ulur nje vajz dhe nje djal e tash ai djali poi thot vajzes nje nje livadh osht nje lule e ajo lule je ti kurse vajza ja kthen ne nje livadh osht nje kali e ai kali je ti?
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Re: Ktu Postoni Te Gjitha Barcoletat Qe i Dini:   Sun Apr 29, 2007 9:26 am

E kishte rrah baba njerin dhe shoki e vet po e pyet : Qka bere pastaj.Ai i tha kam ndegju qe babes nuk duhet me ja kthy doren e kur ti kam hi shkelma.
Pershendetje nga BaciAni
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ktu Postoni Te Gjitha Barcoletat Qe i Dini:   

Mbrapsht n krye Shko posht
 
Ktu Postoni Te Gjitha Barcoletat Qe i Dini:
Mbrapsht n krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi
Welcome To 3-Hack The Best :: 3-Hack Abuse Center :: Barcoleta-
Krce tek: