Welcome To 3-Hack The Best

Desing By Mc-keny
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ktu Postoni Te Gjitha Barcoletat Qe i Dini:

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:25 pm

ish kan ni here nastradini edhe i smuhet gruja edhe ne aksham e nxan e qin se thot te mos jes me zhig te grus kur e qin ajo qohet e thot me vete sikur te kisha dit me qi edhe baben ndoshta kish shpetu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:25 pm

O kon nasradini i ka thon nona vet shko bleje 1 kg
fiq edhe ka te shkojsh thuje fjalen fiq per mos me harru edhe ky menon qe i ka thon hiq edhe ka te shkon thot hiq hiq hiq osht ni peshkatar tu peshku edhe e nin e kap e rreh edhe i thot ka te shkojsh
thuj "perdit ka nja" tu shku
jon do tu e vorros ni njeri edhe ata e rrehin edhe ithojn ka te shkojsh thuj "zoti t'lasht shnosh"tu ec e tu thon "zoti t'lashte shnosh" e sheh ni njeri tu pre lop edhe aj e rreh edhe i thot ka te shkojsh thuj te boft mir edhe e sheh ni njeri tu bo kak, tu'j u dhi edhe i thot te boft mir edhe...........hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:27 pm

Nje dite kish vdek nje
plak dhe pasi nuk ishte
Hoxha prezent e thirrin
Nastradinin per ceremonin
e varrimit.
Pasi nisen xhemati per ne
varrim njeri nga xhemati e pyet Nastradinin:
Allahile Nastradin a ma sevap eshte me ec para
xhenazes apo prapa?
Nastradini pa u mendue i pergjigjet:
kryesorja eshte mos me qen mbrenda ne tabut se
ndaq shko para ndaq prapa nesoj eshte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:28 pm

nastradin si gjithmon ai te gjith njerzit i ka rrejt po njoni ka then se mu nuk mundesh me rrejt edhe e ka pa nastradinin pshtetun ne muri dhe i ka tho o nastradin leshoma nje rren nese munesh nastradini i ka thon jo valla se nuk i kom me veti , i kom lon ne shpi ai i ka thon ani a po shkon me i marr ne shpi nastradini i thot shkoj vetem nese e man qet muri ai i thot mos ki dert ti ai e man murin e nastradini shkon e rrin ne shpi dhe i thot grus vet oj gru boma qata buk se diqa urie ai han buk e flen ne gjum dhe kur qohet e she ore4 dhe tho kkuku po une e kom lon njerin tu me prit dhe shkon nastradini dhe i thot ai njeri a i more rrenta ai i thot po ku po don ma rren se qita se muri i ri nuk rrzohet e ti tu e majt ????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:28 pm

U kan nastradini edhe kurr su dal jasht per her te par kur dul e ka ni fjalen PIDH , KARI u shku ne shpi edhe ja ka ba babes o bab qka i bjen pidh edhe kar ja ka bo baba pidh i bjen garazh e kar i bjen kerr ja ka bo nastradini ani . Ka ra me flejt nastradini nana edhe baba i vet edhe nastradini i ka ni baben edhe nanen tu bo OH OH OH ja ka bo nastradini o babe lema edhe mu ni ven ne garazh per bicikell . P Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:30 pm

Po takohet Nasradin ne Shkup me nje makedonc dhe po e pyet prej nga je?

Makedonci: Ja sum vo Skopje
Nasradini: E Une jom vo Prishtina. Po takohet Nasradin ne Shkup me nje makedonc dhe po e pyet prej nga je?

Makedonci: Ja sum vo Skopje
Nasradini: E Une jom vo Prishtina.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:31 pm

I hup Nastradinit Dhia edhe del tash me lyp n'shkretir edhe tash e lyp e lyp se gjon edhe tash befas e sheh nje shtepi edhe tash hyn aty edhe e sheh veq nje grua edhe tash e vet ato thot a ma ke pa dhin tash aj thot jo veq hade gjithum edhe tash e qin ato edhe kur pe sheh prej dritareve burin e vet ka kthehet prej punes edhe ja bon ik mshefu dikund Nastradinit edhe tash aj hin ner kauq edhe tash aj buri i asaj grus ja nis e qin at grun edhe ja bon qa pom vjen lezet krejt boten pe shoh qohet nastradini e dhin tem a po ma sheh kun...!!!Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:32 pm

Nje dit Nastradinit i thot nana a po shkon djali jem me ble disa sende por kur nastranidini nistet me biciklet e sheh nje vorrim qe kishte vdekur njƫ plak dhe shkon per ta shikuar dhe nastradinit ia vjedhin bicikleten dhe ai fillon te qan dhe e sheh nje njeri aty duke qar dhe i thot hajt se e vejter u kan po boll kajte ai i thot e vjeter e vjeter po i kisha hyp edhe naj dit ......hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:32 pm

u kan nastradini tu hec udhes ,edhe do shok i kan than rrena bre diqka ,ai i ka thon o shuj se me ka dek nana edhe e vazhdon rrugen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:33 pm

IShin Kon tu udhtu shqiptari amerikani edhe gjermani edhe po e vet ni pasanik amerikanin nese guxon me kcy prej aeroplanit ta dho krejt ameriken po amerikani tutet edhe thot jo
i vjeni reni gjermanit edhe ky njejt si amerikani nuk guxon edhe i vjeni reni shqiptarit
edhe po ja bon pasaniku a po kcen po ta dho ballkanin, shqiptari jo, evropen, shqiptari apet jo
e me ta dhon krejt boten a kcen shqiptari apet jo kur edhe i thot pasaniku po le bre se ju shqiptart jeni tuca shqiptari qkaaaaa a po lidhum me ka ni lemenk qe kcej. affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:34 pm

e si gjithmon shqiptari jisshkan i mencur edhe kesi ovna jishin kan 1 shqiptar 1 gjerman 1 anglez edhe jish kan nje puf ama ker kush se ka did mrena qe ka majmun vend grujes a po ruspis e germani hin e kur ta sheh majmunin del e that leje be a qihet nej ri me majmun e hin anglezi edhe aj qashtu leje bre a qihet njeri me majmun
e kur hin shqiptari prit se po del ska prit se po del ska kur del majmuni e that leje bre a qihet majmuni me shqiptar.....heheeheh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:34 pm

Jan Kan nje here Shiptari Gjermani edhe Amerikani edhe thojn hajde shkojm ne nje shkretetit edhe cili po mundet me nejt me shum ne shkretir edhe aty afer e kan nje kabin te telfonit qe ne rast se nuk mujn me nejt me thirr ambulancen edhe me ardh mi marr..shkon Gjermani rrin nje jav edhe smun me nejt me shum edhe e thirr ambulancen edhe ktheht en shpi...shkon Amerikani rrin nje muj edhe ai e thirr ambulancen edhe kthehet en shpi smun me nejt ma shum...shkon Shiptari edhe bohet nje jav nje muj, dy muj kur bohen 3 muj thojn hajt te kqyrmi cka u bo mos ka dek shiptari, kur shkojn e shohin pshtet per kabine te telefonit i thojn cka u bo mor pse sna thirre ... le bre thot se e kom harru numrin e Telefonit.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:35 pm

Shkoni Sloba te Clintoni ne Usa ,edhe takohet me clintonin ne shtepi te clintonit rine ,e e rok barku dhe shkon e kryn nevojen e kthehet. Kur kthehet ne shpi te vet ne beograd,i thot grus te vet mires ,valla Clintoni i kish vecet e mira,edhe paramendo Sholen e dukatit ,ajo po a ,ani a i porositim edhe ne,,e thire mire clintonin ne tel lajmrohet hilary thot mira qe sloba,ajo ja jel clintoni,,thot clinton porositmi edhe mu asi shole te dukatit si tonden,aii pi thot po ajo su kan shole qe je dhi ti ne e ,po u kon Saksofoni im!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:36 pm

ishin kan niher shqiptari amerikani edhe gjermani edhe tash po shtyheshin se kush derdhet ma shum tashti po ja nis me i ra grusht gjermani edhe po e mush ni legen mas tij po ja nis mi ra grusht amerikani edhe po derdhet po e mush ni korit tashti po ja nis me i ra grusht shqiptari edhe po i vjen koha per me u derdh edhe po bertet kush s'din not ikni jasht ma shpejt edhe po e mush krejt stadiumin
hahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:36 pm

nje shqiptar donte me ia mesu gjuhen shqipe nje shkjaut dhe shpesh here e pyetke si i thojne kesaj e asaj ai i kishte mesuar gati te gjitha dhe dikur e pyeti po karit si i thojn shqip ai u pergje ne goje e kam por nuk po mundem me thane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:36 pm

Kishte qene nje femer e huaj me pune ne nje fshat ne Kosove dhe i prishet vetura ne mal aty i takon 2 katunar edhe ju thot atyre a muni me ma shty kerrin se nuk po me dhez ata i thojn kesaj te hujes veq nese na len me te hyp ta shtyjna kerrin pas shume kundershtimeve kjo femra e huj pranon veq ju thot ktyne dyve duhni mi ngjit kondomat se munet me na ra SIDA e i ngjesin kta dy e e nxojn kta e q.... at femnen
Mas nja ni muji shkojn keta 2 shokt mu la ne lum (njoni prej ktyne dyve hala e ka kondomin ngjitun) edhe thot ky tjetri shokut a hala e ki at llastykin ngjitun qi na i ka dhan ajo e huja?Ky i thot po kurr spe hjeku se munet me mra sida pe hjeku veq kur pe qi grun pe hjeku tgjithmon ngjitun e lo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:37 pm

ishte njeher ni grua qe e kishte nje burr te quajtur
cali gruaja e tij nje dit shkoj per te baler dhe shitesit i tha ma jep nji coca col ai i thot nuk i thuhet coca col por koka koll por ajo i thot burri im qe quhet cali a ka me thirr une kali
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:37 pm

bisedojn dy (crnogora)malazez,dhe njeri e i tregon tjetrit ,ej a din se na ka shpallur Kina luft neve malazezeve,ky tjetri i habitur i thot se jo ,po ku ne hamom kemi me i varrosur te gjitje ata..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:38 pm

Kishin qene nje here presidenti amerikan(Bushi) presidenti rus(Jelsini)dhe presidenti kosovar(Rugova)ishin shty se cili e ka popullin me besnik.
Bushi i thote nje amerikani shko dhe kce prej asaj ure vrapon amerikani por ku mberrin te ura thot nuk mundem se kam familje dhe nuk kcej.
Tani radha i erdhi rusi ai i tha nje rusi shko kce as ai nuk kcen.
Kur i vie radha Rugoves ai e therret nje shqipetar e i thot Avdulla paja ktu dhe i tregon diqka ne vesh,vrapon e vrapon Avdullahi dhe kur mrrin te ura kcen.
Atyne tjerve po ju vjen inati dhe po e pyesnin Rugoven qka i the Ai ia kthen ithsh Avdulla mos gabo me kcy prej ure e ai veq per inati tem kcej.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:38 pm

na ishin duke udhtuar shqiptari germani dhe italiani me aeroplan veq me dure so mbahen.
Duke folur thojn kush guxon me kcy prej qisej ballane i ka $1 million euro .
Germani thot vallah sun e laj gruen se kcej , italian thot kur kcej une vdes edhe paret nik mundem me imarr ndersa shqiptari thote une kcej.
Edhe ata i thojn kce bre shqiptar edhe shqiptari ju thote ju rreni shuplaka per mue edhe un kcej ata ja nisin me rre shuplaka edhe bin ne toke se e nshojn ballanen ndersa shqiptari fluturon me ballan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:39 pm

Shkoj niher nje plak ne gjinekologji e i pa tu prit grat edhe e veti njonen prej tyre qka po shkepin. E ajo prej nervozes qe eshte tu prit shume i tha bonbona e kshtu plaka vendosi me prit e ne fund kur i erdh reni mjeku i tha halle edhe ti pe hajshe a e ajo ju pergjigj jo valla halla veq ne goje e man
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:39 pm

Dy budall takohen pas shume kohe qe kishin dale nga spitali, afer postes
I-tung qa po ban ktu
II-qe e dergova nje leter
I-e kujt ja dergove
II- vetit ja dergova
I-e qa shkruante ne te
II-sdi ende sme ka ardhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:41 pm

Shkon nje magjupe per te lindur , motra qe i jep ndihme magjupes yf yf qfare ere po te vjen , magjupja ne dhimte e veta qohet edhe i thot e pse ske shku me punu ne lulishte po po punon ne piqkishte......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:41 pm

Nje mjek kardiolog kishte vdekur dhe shoket e ti shkojn per vorrim. Sapo mbrrijn te vorri njani prej kolegeve ja fillon me qa ne te madhe dhe shoket e tij ngushtohen dhe e pysin pse po qan aq shum njajt si na e ke pas edhe ti. Ai vetem qante dhe ju thot shokeve te tij se a shihni se cfar figure i a kan vendos ne vorr. Ata thojn po nje zemer prej ari. Mire ai qe eshte kardiolog i a kan vendos zemren e une qe jam gjinekolog cfar kan me me vendos ne vorr kur te vdes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:42 pm

I merre Mjeku 3 budall edhe ju thot hajt kush mundet me dal per bire de te deres edhe ngan nje budall edhe i jep me kry edhe Bam N`tok nuk mundet me dal, i 2-ti i jep akoma me shum Iuuuuuu Bammm Per dere perplaset e per toke, tash i thot Mjekut keti te 3-tit Edhe ky nuk ngan, Edhe thot mjeku eeeeee ky qenka mbush men, i thot pse ti nuk po ngan me dal per bire te deres ky budalla i thot eeeee kollaj ka ja ke shti Qelsin permrapa ti ahahah qeshni pak de qy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ktu Postoni Te Gjitha Barcoletat Qe i Dini:   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ktu Postoni Te Gjitha Barcoletat Qe i Dini:
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome To 3-Hack The Best :: 3-Hack Abuse Center :: Barcoleta-
Kėrce tek: