Welcome To 3-Hack The Best

Desing By Mc-keny
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ktu Postoni Te Gjitha Barcoletat Qe i Dini:

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 1:58 am

Del nje shqiptar ne gjermani me e shetit nje qen te vogel e te lesht sa si dallohej as kah e ka bishtin e as kah e ka gojen,tu shetit qeni e qon kamen dhe e pshurr shqiptarin ne kepuc.
Ky e shikon nje here dhe e nxjerr nje cope mish dhe ja qet.Po e sheh nje gjerman dhe quditet se qysh qeni e pshurri e ky po i qet mish,i afrohet dhe po e pyet pse veprove keshtu.Shiptari po i thot: O veq po du me e dit kah e ka kryet se ti kum qi nanen shkelum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 1:58 am

ishte dikur nje qen shum i menēur dhe je dit patroni i tij e kishte qu ndyqan.Ai shkoj ndyqan dhe blejti tana gjerat dhe dyqangjiu i shkoj mbrapa deri te shtepia e qenit dhe tha sa qeni i menēur qenka.Ai e sheh qenin duke i ra ziles ne shtepi dhe kur del patroni i bie nshpull qenit.Dyqangjiu i thot pse i bie nshpull? Patroni i thot : eshte e treta her qe i harron qelsat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 1:58 am

ish kon ni leper edhe ish pi ish shum edhe tu shku udhes e zen gjumi mas ni lisi.Edhe vin nja dy ujqi me honger leprin, njoni thot jo une pe ha tjetri jo une, e qishtu perlahen mes veti ata edhe vdesin te dy.Ne mengjes kur qohet i sheh dy ujqit para veti edhe thot:hej be nanen edhe une kur po pina spo di qka po boj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 1:59 am

Miu dhe Elefanti kalojne nje nate te nxehte seksuale, pas kesaj elefanti vdes, miu duke hapur varrin qan dhe thote: i mjeri une per nje nate kenaqesi tash duhet te gropoj gjate tere jetes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 2:00 am

njƫ elefant e kish pas shkel kerri dhe vjen ndihma e pare me e dergu ne spital kur krejt kohen e njek njƫ mize.
doktori smujti me duru dhe i tha po pse pe njek elefantin .
miza-po du me idhon gjak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 2:00 am

E pyeten nje qytetar: "Me cilen moderatore te televizionit e kishe kalu naten"?
Qytetari u pergjegj: Nuk kallzoj se pastaj ma qi nonen Ramushi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 2:01 am

kryeministeri Bajram Kusumi pasi e mori besimin e parlementit,menjher e lajmroj gruan e tij ne telefon dhe i thote : grue banu gati se sonte ke me fjete me kryeministrin ajo ja kthen thote :pse ae paskan lushu ramushin a...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 2:01 am

ankohet te presidenti ministresha malihate termkolli ,zotri president krejt kabineti po me thojn se je mashkull.
presidenti hajt bre mos te ha kari qka thojn njerzit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 2:02 am

kur u rrxun kulla binjake rugova,thaqi,dhe ramush shkun mi shpreh ngushllime bushit edhe shkoj ramushi me 1kg portokalla kur hyni te bushi, bushi i tha rojeve shtinja ne both.Ramushi dul tu kajt hyn rugova me 1kg banane si hin te bush bushi ja ban shtinja ne both kur ja shtin ne both ky ja nis me kesh bushi thote pse po kesh rugova thote po medhimet thaqi qy i ka dy bostana
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 2:02 am

Ish kan Peterseni, Bushi dhe, Elizabeta II ne xhenem. Qohet Elizabeta me fol ne tel. nje min. me popullin e saj dhe kur e paguan i thot xhenemi 1 mil. funta, nejse qohet edhe Bushi qashtu e atij u bohet 10 mil.$, ne ata i vjen inati Petersenit qohet edhe ky fol me Kosoven 4min. kur shkon me pagu i thot xhenemi 5euro, se ketu eshte lokal.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 2:02 am

Shkojn kshilltaret e Rugoves me e zgju prej gjumit
Rugoven per me ja kumtu lajmin se eshte vrar Hashimi. I
thon 'zgjohu se u vra Hashimi' e Rugova pergjigjet 'Auu e
paska vra Thaqi' Pergjumshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 2:03 am

TAKOHEN RUGOVA,BUSHI EDHE ZHAK SHIRAKI,TASH SHTYHEN SE KON E NGON POPULLI ME SE SHUMTI,E THIRR BUSHI NI NJERI EDHE I THOT SHKO KCE PREJ QASAJ NDERTESE EDHE AJ NISET PO KUR HYP NALT NUK GUXON ME KCY EDHE KTHEHET PRAP,I THOT EDHE SHIRAKI NI FRANQEZI SHKO MYTE VETEN PREJ QASAJ NDERTESE,EDHE AJ NISET KUR HYP EDHE AJ NALT TUTET EDHE NUK KCEN.KUR I VJEN RADHA RUGOVES TE SHQIPTARI I THOT DIQKA NE VESH EDHE AJ DREJT E SHKON EDHE KCEN,KUR E VESIN KTA DY RUGOVEN QKA I THE MORE QE TE NGOJ TY KY PERGJIGJET:I THASH NEXHAT MOS GABO ME KCY.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 2:03 am

hyn profesori n klase..te gjithe qohen n kembe vetem luli jo..profesori e pyet..ty lul a spo te qohet a ... jo pergjigjet luli mua me qohet veq kur te hyn profesoresha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 2:03 am

u kan ni her ni djal edhe e ka kry gjys`vjetorin e par edhe i ka than baba hajde ti shoh notat .. Djali i thot : "Ksaj here notat si kam shum mir " qyqy.. n matematik 1`sh pse ?? msusja um veti sa bajn 3+2 un i thash 5 tani um veti 2+3 i thash qasi muti .. qyqy edhe n histori pse ??? m veti kush e ka vra napoleon bonaparten i thash " arsimtar a shpijun po tu dokna a " ma qitni 1`sh edhe mi dha 2 shpulla e m`tha " mu qu krejt dyjaja n kam s ta hjeki nishin ..qyqy edhe n gjuh shqipe n gjuhen e nanes pse ?? ehh qe qka m veti m tha " Lendita Doli n 3 t nates .. qka osht lendita i thash " RROSPI " qysh me dal n 3 t nates n qytet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 2:04 am

Njehere mesuesja duke spjeguar mesimin i pyet nxenesit a din dicka per zemren.Ngrehet Agoni dhe i thot mesueses se zemra ka kembe.Mesuesja e kundershton dhe e pyet se ku e ka degjuar kete fjal.PO ateher i pergjigjet djali pse babi i thot mamit 'zemer hapi kemet'
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 2:04 am

ishte kan nji hogj edhe e kishte pas nji papagall edhe hogja e kishte mesu papagallin qa te han me than bismilahe edhe kur nji dit e dergon ne pazar edhe kur vjen me e blej nji prift edhe e merr papagallin prifti e dergon ne banes edhe kur ti qet prifti ushqim papagalli ja ban bismilahe e ti vjen inati thot komeja humb ket shprehje edhe nuk i qet me hanger nji muj dit kur ti qet mbas nji muje papagalli ja kthen ELHAMDULILAH shkoj ramazani....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 2:04 am

Ne oren e gj.shqipe profesori po ben perseritje.Kush do na shkruaje nje fjali me emrin Trandelina?Cohet Genci dhe shkruan :Trandelina eshte punetore.
Edhe nje tjeter fjali me emrin Trandelina,cohet Mimoza dhe shkruan :Sot me Trandelinen shkuam ne party. Ashtu pra shume mire pergj-et profesori.Nje nxenes sikur me frige con gishtin por sesht i sigurt a te shkruan,profesoru pasi e shikon e nxjer ne drase,nxenesi shkruan :Trandelina eshte kurve!Profesori nervozohet dhe e reh nxenesin dhe e nxjer perjashta.Pas mbarimit te ores profesori e theret nxenesin dhe e pyet :hey djali ku banonte ajo trandelina?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 2:05 am

LDK Saberli Parti
PDK Belaxhi Parti
AAk Axhami Parti
PLK Dilinxhi Parti
USD Merakli Parti
PQLK Pishmanli Parti
LBD Rametli Parti
PDASHK Qihane Parti
Ashkali hajvan insan
Analfabet derdimen legen
llok shenimesh hesap defter
Mobil/Handy/Natel muhabet hava
CD aheng tepsi
CD-Rom hespa tepsi
Doganier Shejtan hesap
Disko Gjullurdi bodrum
Frigorifer Kallkan dollap
film erotik sevda sehir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Ilazy-Hack

avatar

Male Numri i postimeve : 85
Age : 30
Localisation : Ferizaj-City
Emploi : cracker
Loisirs : student
Registration date : 28/04/2007

MesazhTitulli: Re: Ktu Postoni Te Gjitha Barcoletat Qe i Dini:   Sat Apr 28, 2007 3:09 pm

[b] axha edhe kondomi [/b]

[b]ish kon pas hi ni axh ne puff edhe ulet me ni tavolin edhe i kqyr femnatt tu ju sill para hunvee edhe tash ja bin axhes ni got uj edhe ni kondom edhe e merr axha kondomin e ngjet ne kry edhe e kqyrin tan i thojn spe dika more ky qa o kondomi i shkon ni djal i ri ja bon o axh qaj kondom qe e ke ngjit ne kry per kar o so per kry ja kthen axha i thot o djali i ri une e di per qa o kondomi po axha po ja bon venin kondomit (kishe axha shum te madh) ahahahahaha Very Happy from:ILazy-booy [/b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ilazy.org
Ilazy-Hack

avatar

Male Numri i postimeve : 85
Age : 30
Localisation : Ferizaj-City
Emploi : cracker
Loisirs : student
Registration date : 28/04/2007

MesazhTitulli: Re: Ktu Postoni Te Gjitha Barcoletat Qe i Dini:   Sat Apr 28, 2007 3:11 pm

[b] muja

shkoj Muja te mjeku qe ti ankohej;
-Mjek i dashur,mė ndihmo,Fata aspak nuk po pėrjeton kėnaqėsi kur e qij nga prapa !
-eh more Mujė,po provo qe ti bėsh atmosfer ,p.sh.merre nje zezak qe tja fėrkoj shpinėn derisa ta qish nga prapa.
Ashtu edhe veproji Muja.E mori njė zezak dhe Muja e qinte ,e zezaku ja fėrkonte asaj shpinėn,por Fata pėrseri shum e ftoht .pas nje kohe ngritet Muja dhe i thot zezakut;
-Hajde ti qije,ndėrsa unė do ta kruaj nė shpinė !
Ashtu edhe veproj...Ihyn zezaku Fatės nga prapa.
Fata tash e tėra u qmend nga seksi.Dhe Muja tash po i drejtohet zezakut;
-Apo e sheh se si duhet me e krue shpinėn he nanėn n'pidh ta qifsha ! [/b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ilazy.org
Ilazy-Hack

avatar

Male Numri i postimeve : 85
Age : 30
Localisation : Ferizaj-City
Emploi : cracker
Loisirs : student
Registration date : 28/04/2007

MesazhTitulli: Re: Ktu Postoni Te Gjitha Barcoletat Qe i Dini:   Sat Apr 28, 2007 3:13 pm

[b]Titulli: dhandri

ish kan ni njeri dhe ish martu dhe kur ka hi dhander ska dit shka me ba , e ka vet vllavin e vet aj ka thon ani . edhe tash ne mbremje gruaja ka lyp mu iq edhe ky e ka thirr vllavin e ka vet qa me bo ?aj i ka thon deshe.edhe ky e ka desh. e ka thirr apet i ka thon qa me bo tash? vllavi i ka thon lepija aty ku e bon shurren ? ky se din dhe shkon ne wc dhe e lepin wc-jen edhe e thirr vllavin e vet apet e thot ?aty ku e bon shurren e lepiva po a ti hi edhe pllakave //// [/b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ilazy.org
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:21 pm

u kan nastradini tu hes rrunges edhe do shok i kan thon rrena bre diqka , ai i ka thon u shuni bre se mka dek nana,edhe e vazhdon rrugen. mas dy dite shkojn shokt per ngushllime edhe kur trokasin ne der i del nana e nastradinit edhe ata i thojn nastradinit pse na the se te ka dek nana? ai ja kthen e i thot ''po ju am that me rrej e une ju rrejta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:23 pm

ka qen ni her nastradini duke kalu me biciklet po ju ka prish bicikleta dhe ne at moment xhemati kan kalu andej me ni plak te vdekur dhe e kan vet nastradinin pse po kan se e vjeter ka qen aj u pergjigj e vjeter e vjeter po i kisha hyp edhe naj dit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:24 pm

Ukan nje here Nastradini me shoket e vet ne aeroplan.Dhe duke ecur aeroplaniit i ka ra funi.
Dhe njerzitr qka me ba jan kap ne hekrat e aeroplanit nalt.Nastradinit i kan than shoket se a guxon me kcy:
Ai ka than.>Rrehni ju shuplak une po kcej.


Dhe ata kan rrehshuplak dhe jan myt para nastradinit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 5:25 pm

Nasradini i dėshpruar me martes po kthehet nė shtėpi i bėrė tap nga alkooli dhe nė derė po pret gruaja e tijė.
Nasradini: Boll keq valla! Shkova me u pi me raki qe te harroj gruan dhe ja ku u paskan bo dy qetash dhe qe te dyja po me presin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ktu Postoni Te Gjitha Barcoletat Qe i Dini:   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ktu Postoni Te Gjitha Barcoletat Qe i Dini:
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome To 3-Hack The Best :: 3-Hack Abuse Center :: Barcoleta-
Kėrce tek: