Welcome To 3-Hack The Best

Desing By Mc-keny
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ktu Postoni Te Gjitha Barcoletat Qe i Dini:

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Ktu Postoni Te Gjitha Barcoletat Qe i Dini:   Sat Apr 28, 2007 1:40 am

Ish kan ni her hasa e hysa.e kishin ni provim,e per mi kalu ate provim e kishin ba ni dallavere. kur hini hasa n“provim profesori ia bani tri pytje:
qka hajna na? hasa i tha:
speca kastraveca patligjana e te tjera
me qka luftojna?hasa i tha: tenka automata mitroleza etj
a ka jete ne hane?hasa tha: thuhet qe po por shkenca ende se ka vertetu. e kur hini hysa profesori iau kish nrru venin pytjeve.profesori e pyti:me qka luftojna na ? ai i tha: me patligjana kastraveca speca etj
profesori e pyti:qka hajna na? tenka automata mitroleza etj.
profesori i tha: a je budall ti? hysa i tha: thuhet qe po por shkenca ende se ka vertetu. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: barcoleta   Sat Apr 28, 2007 1:45 am

kan hi hasa edhe hysa me vjedh ne bank edhe hasa hin ne brendi te bankes e hysa rrin me rujt te dera
edhe vjen nje polic edhe i thote hyses qka po ban e ky i thote se jam te shkrujt vjerrsha , polici i donte vjerrshat edhe i thote lexoma nje , ja nis hysa
LINDI DJELLI
PERENDOJ HANA
IK HAS
SE TU QI NANA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 1:46 am

Ishin kan Hasa e Hysa edhe ishin shku ne 1 lokal edhe e shohin veten ne pasqyre,ato nuk kishin pa paqyre kurr edhe i thot Hasa Hyses a jan qito kojshiket tona,Hysa thot po,Hasa i thot a shkojna e i folum tu dasht mu qu e mi fol edhe ato qohen ne pasqyre ,Hasa i thot Hyses leje se po vin ato me na fol neve .........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 1:47 am

Jon kan Hasa e Hysa edhe e kan ble ni violin e o dasht me qu en katin e 100.E tash kur mrrijn te kati i 94 ja bon Hasa Hysen hys e kom ni lajm tmir e ni lajt t'keq cilin lajm po don me ta tregu tparin Hysa ja bon tmirin Hasa ja bon Lajmi i mir osht qi edhe 6 kat e mrrijna e lajmi i keq osht qi e kena gabu Hymjen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 1:47 am

nje dit hasen e hysen e hajn mickojat kur shkon te doktorii ai i thot me flej deshun ne oborr ato e marin nga nje singjer e qesin ne oborr dhe bien per me fjetur kur po i sheh yjzit hasa po i thet hyses oj hys erdhƫn mickojat me bateria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 1:48 am

Jon kan Hasa edhe Hysa edhe tu u shetit rruges nuk e shohin ni grop te madhe e rrzohen.E tani nuk mujn me dal prej gropes 2 dite e Hasa nervozohet edhe ja bon Hyses:Hys edhe 5 minuta nese nuk dalum une shkova ne shpi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 1:48 am

shkon ni dit Melihate Termkolli te Rugova edhe i thot : O Rugov qyre bre krejt qita ministrat po me thojne djal djal rugova qka mi thon : I thot hajt more mos te ha kari per ta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 1:49 am

Po shkon ne shkoll Hasa edhe tash profesori i gjuhes pi vet nxansit qka don me thon fjala knaqsi.Dikush ty thon qokollat dikush banane krejt per veti e po ja bon hases ani pra has qka don me thon per ty fjala knaqsi aj po thot botht e ni qikes 16 vjeqare.Po e qet prej ore edhe po i thot neser pa prind nuk te pranoj ne ore.Neser ky po vjen pa prind edhe po ulet ne bank te fundit se gjith ish kon ne te paren.Kur e pa profesori po i thot pse ke ardh pa prind edhe pse je ul ne bank te fundit.Ai po thot me ka thon baba nese botht e ni qikes 16 vjeqare sjon knaqsi ather ti kokshe peder edhe duhet me nejt sa ma larg teje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 1:50 am

Hasa dhe Hysa jetonin me ni banese 100 kate.Hasa jetonte ne katin e 1 ndersa Hysa ne te 100-n.
Nje nate ne ora 1 te nates Hasa i tha gruas -oj gru qu bone ni pite te madhe.Gruaja u qu e boni piten e ne ora 3 ke gati.U ulen Hasa me grune e e hengren gjysen e pites ndersa gjysen Hasa donte mi ja qu Hyses.E mshtjelli mire e filloi te shkonte te Hysa.Ai u lodh shume.Kur mbriti ne katin e 100 kersiti ne zile dhe doli Hysa.Hysa i tha qe cka po kerkon ne kete kohe.Hasa i tha qe me ta pru qet pite.Hysa perseri e pyeti se pse ishte lodhe aq shume.Hasa iu pergjigj se erdhi ne kembe deri ketu.Hysa e pyeti se pse nuk kishte ardhur me lift a nuk punonte.Hasa iu pergjigj se punonte po aty shkrujke per 4-ter veta e ku mi gjet edhe 3 veta ne kete kohe?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 1:50 am

U kan Hasa edhe Hysa hasa u kan i meqem e hysa u kan budall edhe jon shku me ni provim te historis edhe u hi hysa. Ja ka bo profesori a e din kush u kan sundusi ma i madh ne bot ai ka than hitleri ne cilin vit ka vdek ja ka bo 1948 a ka pas jet para dinisaurve ai ka than po shkenca e ka zbulu bota nuk o tu besu edhe u dal ai krejt pergjigjet e sakta edhe ja ka bo hasa hyses pergjigjet ishin hitleri 1948edhe shkenca e ka zbulu bota nuk osht duke besu edhe u hi hysa ja ka bo profesori qysh e ki emrin ai ka than hitler sa vjet i ki ai ka thon 1948 a je budall.... shkenca e ka zbulu bota nuk osht tu besu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 1:51 am

Ne kohen e luftes ne Bosne, Hasa e Hysa qellojn ne Sarajeve bash diten kur behet nje bombardim i tmerrshem. Keta te dyte ikin edhe strehohen ne podrumin e nje nderteseje derisa bombardimet vazhdonin. Duke shiqu per nje dritare te podrumit e shohin se si bie nje bombe dhe e lendon per vdekje nje nderkombetar, te cilit nga rrezimi i del kuleta nga xhepi i sakos.
Pasi qe ky nderkombtari ishte ne afersi te nderteses, Hasa edhe pe shef ne kulete nje banknote dhe i bahet marak me shku e me marre. Hysa edhe i thot:" ti a po don me shku shehit per qato pare a?"
Hasa i merakosur per se tepermi thote:"o Hyse une pi shof qe jan nja 100 DM edhe po rrezikoj, e shkova mi marr."
Keshtu rrezikoi Hasa shkoi e u kthye shume shpejt i deshperuar duke share: "Nonen ja qifsha kti nderkombtarit, po i poshter. Edhe ai po majke para falso merre me mend ku ke pa ti njeqind mark me tri zero".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 1:51 am

Ishin kan Hasa edhe Hysa . Edhe qohet Hasa naten edhe po e qel ni grop sa me e nxan deri ne qaf qohet Hysa edhe i thot kqa je kah ban bre, o po e qeli ni grop per me dal ne fotografi per leternjoftim edhe atij nuk i doket interesant edhe ja fut aper gjum ky e kryn gropen edhe ja nis gropes se dyt apet qohet Hysa edhe i thot e tash qka je kah ban, o budall dy her kam me dal ne fotografi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 1:51 am

Ka qen Hasa e Hysa edhe jun nis per ne Amerik per mi qu do budall me ballon edhe kur jon nis udhes me ballon Hasa ka qen tu i gra ballonit e Hysa ka qen kondukter kur pe nin qe balloni po livrit e Hasa i thot Hyses shko dili se qka po bojn ata budall kur del Hysa i shef se po lujshin futboll edhe i thot Hases po lujshin futboll,ai i thot se qitja topin jasht e net lujn jasht futboll edhe Hysa ja merr topin edhe e qel deren e ballonit edhe jav qet topin jasht,krejt ngajn mas topit veq njo jet.
Edhe e vet Hysa se qka po pret ti ktu,dil edhe ti,ai i thot se un po rri se un jom portjer ha ha ha ha ha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 1:52 am

Filluan pune Hasa dhe hysa ne ndertimtari dhe nji dit hasa po e pyt hysen:
Hasa: Hys a e ke nje meter?
Hysa: jo bre cfar mezi 20 centimeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 1:52 am

Shkojne Hasa e Hysa ne gjueti e marrin edhe qenin Zuqkon, e shohin nje ari ne peme dhe po e bojne plan qysh me mbyt, Hasa: Hyse une hypi ne peme e shkundi pemen ariu bjen ne toke, Zuqko e kap per koqe edhe ti i mshon dru ne koke, mirepo nese rastesisht kur te shkundi pemen bie une ne toke dhe Zuqko me kap per koqe ti mshoj Zuqkos dru ne kry.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 1:53 am

o kon tu hec ni zeshkane edhe ni bjondin.zeshkanja i thot bjondines kqyre ni zog te ngordhen edhe bjondina e qon kryt tenelt mi pa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 1:53 am

Ishte martu njehere nje bjondine me nje djalosh,dhe ne mbremje bjondina bjen ne nje krevet djaloshi ne tjetrin.diku ne me te nates bjondina deshiron te bejn sex dhe i thot hej e kam ftoht,djaloshi e merr nje qebe dhe e mbulon .Bjondina e perserit kete dhe nje here por djaloshi vepron prap e mbulon edhe me nje qebe .me ne fund thot me vete bjondina po ky qenka i hupt ti them drejt.Edhe i thot ,o djal a e din se une e kam nje bir (vrim )ne trup. jo valla ia kthen djaloshi-po pse nuk tregove me heret , po nga atje po te hyn te ftohtit e po thua e kam ftoht.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 1:53 am

Pse japonezet jane populli me i menqur ne bote ?

- Sepse nuk kan bjondina
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 1:54 am

pse bjondina e mban ni gote uj te zbrazet te frigorifer


sepse kur te vjen ndonje musafir e qe nuk don me pi kurgjo ajo ja jep at goten e zbrazt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 1:54 am

Pse bjondina lun lloto?
Se ja ka bo nana qe karin ki me fitu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 1:55 am

[color=#cc0000]Pse Bjondinat kur lahen e lojn deren qel ?[/color]


Per mos me kqyr per bire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Mc-Keny
Admin
avatar

Numri i postimeve : 205
Age : 29
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Flm icky per kto barolet veq nese k   Sat Apr 28, 2007 1:55 am

Veq nese ke mundesi me permbledh ma shum barcoleta me ni post
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.3hack-crew.com
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 1:56 am

E ka pas njoni shpin te vorret edhe u tut shum me kalu ka vorret edhe nihere ka prit derisa vjen dikush e qon ne shpi ...
vjen ni plak edhe ja bon ky djali a bon bre me me percjell deri ne shpi se po tutna po more ja bon plaku...
kur shkon ne shtepi ky djali ja bon flm shum ...ky
plaku ja bon ska perser se edhe une jom tut kur jom kan gjall...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 1:56 am

Ishin kon dy shok tu shku rruges thot njani
NDAL mos ec se nje mut i madhe qenka .Aj thot jo nuk eshte mut ,ky tjetri po mut eshte ,aj jo ky po e kur tja fut ky gishtin mutit e e fut ne goj , thot po valla mut qenka po mire qe e pame e nuk e shkelem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Dicky
Admin
avatar

Male Numri i postimeve : 122
Age : 26
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Sat Apr 28, 2007 1:57 am

BENI PARA PARA SE TO SHKONTE NE SHKOLL I THOT NENES VET SE I THEMB BARKU .
NENA THOT “NUK KE NGREN BUK, EKE BARKUN BOSH NDAJ TE DHEMB, PO TE ISHTE PLOT NUK DO TE TE DHEMBET .
NE SHKOLL MESUESI IM THOT :
“FEMIJE ME DHEMB KOKA , MOS BENI ZHURME JU LUTEM . “
BENI NGRIHET NE KEMBE “MESUES, E KENI KOKEN BOSH PRANDAJ , PO TE ISHTE PLOT NUK DO TE DHIMBTE . “
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diamanti-cns.fr.gg
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ktu Postoni Te Gjitha Barcoletat Qe i Dini:   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ktu Postoni Te Gjitha Barcoletat Qe i Dini:
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Welcome To 3-Hack The Best :: 3-Hack Abuse Center :: Barcoleta-
Kėrce tek: